Co nabízíme

Odborné poradenství a projekce

Obraťte se na nás. Díky dlouholetým zkušenostem a vynikajícím znalostem v oboru nabízíme služby odborného poradenství a projektování na vysoké úrovni.

Stavební povolení

Ušetřete si čas a svěřte vyřizování stavebního povolení nebo ohlášení stavby odborníkům, kteří dobře vědí, jaké doklady musí žádost o stavební povolení obsahovat.

Hlavní stavební výroba

Hrubou stavbou vše začíná. Přenechte vaše starosti o zemní práce, stavby základů, zednické a betonářské práce anebo montáž betonových či ocelových prefabrikátů na profesionálech.

Obklady a dlažba

Výběrem toto správného materiálu z širokého spektra předních dodavatelů jsme schopni splnit vaše očekávání na vkus a styl a zároveň dodržet prvotřídní kvalitu.

Stěrkové, PVC anebo textilní podlahy

Odolné, neprůzvučné, bezpečné a hygienické. Přesně tyto parametry splňují konstrukce všech vodorovných a šikmých podlah, které realizujeme pro naše klienty.

Elektro

Nedílnou součástí jakéhokoliv projektu je kvalitní elektroinstalace včetně vnitřního a vnějšího osvětlení. Naši zákazníci vědí, že i tohle opravdu umíme velmi dobře.

Domovní vodovody a kanalizace, vytápění objektů

Potřebujete moderní a úsporný systém pro vytápění objektů včetně vzduchotechniky a klimatizace? Realizujeme komplexní dodávky a montáže takových systémů jako například tlakové, podtlakové nebo gravitační vnitřní kanalizace.

Truhlářské a tesařské výrobky

Výroba a repase dřevěných dveří, zárubní, oken, nábytku, dřevěných podlah a jiných dřevěných prvků. při výrobě oken, dveří, obložení a při dalších truhlářských pracích ve stavebnictví.

Lakýrnické práce, sádrování

Potřebujete větší odolnost kovových, dřevěných a dalších typů ploch? Díky přesnému dodržení technologického postupu nabízíme kvalitní výsledek.

Malby a speciální úpravy povrchů stěn interiérů a exteriérů

Pro naše projekty zajišťujeme speciální nátěry interiérů i exteriérů jako například laky, lazury anebo omítky.

Fasádní systémy

Zlepšete estetický vzhled a tepelně izolační vlastnosti staveb klade, chraňte zdivo proti vlhkosti a bojujte proti hluku s našimi fasádními systémy.

Dodatečné zateplení fasád

Provětrávané fasády jsou jednou z možností vnějšího zateplení budov. Jsou vhodné mimo jiné pro dodatečné zateplení malých rodinných domků a chat.

Opravy plochých střech

Provádíme opravy, renovace a nové hydroizolační vrstvy na ploché střechy výrobních i sportovních hal, rodinných domů i garáží. Při realizaci oprav střech používáme kvalitní tuzemské anebo zahraniční materiály.

Zastřešení průmyslových hal klasickými i speciálními materiály

Váš stavební záměr jsme schopni realizovat jako komplexní dodávku na klíč. Délku, šířku i výšku haly navrhneme a zrealizujeme podle potřeb.

Inženýrské sítě

Tepny přivádějící do domu životodárnou energii. K výstavbě inženýrských sítí používáme moderní materiály a technologie, které zaručují dlouhou životnost.

Kanalizace a vodovody

Ať jde o novostavbu, rekonstrukci nebo technické poradenství, ve všech případech jsme schopni realizovat vodovodní nebo kanalizační přípojky.